Masaże dla kobiet w ciąży

Spa w Health & Beauty Konin

Profesjonalne zabiegi relaksacyjne przywrócą Ci równowagę i pozwolą na całkowity relaks, podczas gdy Twoje ciało odpocznie i zregeneruje swoje siły witalne. Wybierz nasz SPA, oferujące liczne zabiegi - masaże relaksacyjne z wykorzystaniem pachnących olejków lub aromatycznej czekolady doskonale rozgrzewają i dodają energii. W ofercie naszego SPA przygotwaliśmy zabiegi indywidualne, a także dla par - to prawdziwa uczta dla zmysłów. Skorzystaj z oferty SPA Health & Beauty Konin i pozwól sobie na chwilkę wytchnienia w przyjemnej atmosferze.

Masaż relaksacyjny dla kobiet w ciąży

Masaż dla kobiet w ciąży to przede wszystkim relaks, odprężenie i poprawa samopoczucia. Tego rodzaju zabieg zmniejsza napięcia mięśniowe, łagodzi dolegliwości bólowe kręgosłupa oraz poprawia krążenie. Zabieg poprawi również kondycję skóry i uelastyczni mięśnie. Ofertę kierujemy dla kobiet ciężarnych, które ukończyły I trymestr ciąży, a ich ciąża przebiega prawidłowo. Tego typu masaż niesie za sobą wiele korzyści i jest wskazany w ciąży fizjologicznej.

30min 45 zł
60min 90 zł

Masaż Shantala (masaż niemowlaka)

Masaż niemowlęcia jest dawną sztuką wywodzącą się z Indii. Poprzez dotyk i delikatny masaż dajemy dziecku poczucie bezpieczeństwa. Masaż poprzez stymulowanie odpowiednich partii ciała wspomaga prawidłowe funkcjonowanie organizmu dzięki czemu uzyskujemy u dziecka uczucie przyjemnego odprężenia. Masowane dzieci lepiej śpią, rzadziej chorują i lepiej rosną. U masowanych dzieci poprawia się trawienie, a wzdęcia występują znacznie rzadziej. Masaż niesie także wiele korzyści dla rodzica wykonującego masaż. Uspokaja, łagodzi objawy depresji poporodowej ,poprawia komunikację i więź z dzieckiem. Masaż wykonuje rodzic pod nadzorem terapeuty .8-tygodniowe dziecko jest już gotowe na udział w takim kursie.

Umów się na wizytę