Stylista i fryzjer w Health & Beauty Konin

Kształt fryzury, odpowiednio dopasowany kolor włosów - te czynniki mogą zdziałać cuda w naszym wyglądzie, jeśli pozwolimy działać profesjonalistom. Fryzjer - stylista to osoba, która pomoże Ci wybrać styl najlepiej odpowiadający Twoim oczekiwaniom i potrzebom. Zapewniamy doskonałej jakości kosmetyki do pielęgnacji włosów i skóry głowy oraz profesjonalne zabiegi, w tym masaż poprawiający ukrwienie skóry. W naszym salonie każdy fryzjer ma do dyspozycji także nowoczesny sprzęt i specjalistyczne preparaty regenerujące strukturę włosa. Dobry fryzjer to szansa na to, by problem wypadających, osłabionych włosów zaczął wreszcie znikać. Oferujemy również możliwość wykonania okolicznościowych fryzur - modelowanie w loki albo upięcia - dla dziewcząt i kobiet.

Fryzjer męski - strzyżenie i stylizacja

W naszym salonie dostępna jest bogata oferta usług fryzjerskich zarówno dla pań, jak i dla panów - profesjonalny fryzjer męski zapewni mężczyznom wyjątkowe stylizacje. Dodatkowy masaż głowy pozwoli na chwilę relaksu oraz poprawi kondycję skóry głowy, której stan ma wpływ na również kondycję włosów. Zapraszamy panów do naszego salonu.

Stylizacja męska

STRZYŻENIE MASZYNKĄ ~20min 15 zł
STRZYŻENIE NOŻYCZKAMI ~30min 20 zł
STRZYŻENIE MĘSKIE Z MYCIEM I MASAŻEM GŁOWY ~30min 25 zł

Stylizacja damska

Podcięcie końcówek ~40min 30 zł
strzyżenie z myciem i masażem głowy (bez modelowania)
Włosy krótkie ~40min 35 zł
Włosy średnie ~45min 40 zł
Włosy długie ~50min 50 zł
strzyżenie z myciem i masażem głowy + modelowanie
Włosy krótkie ~55min 50 zł
Włosy średnie ~60min 60 zł
Włosy długie ~60min 70 zł
modelowanie z myciem i masażem głowy
Włosy krótkie ~40min 35 zł
Włosy średnie ~50min 40 zł
Włosy długie ~60min 50 zł
prostowanie z myciem i masażem głowy
Włosy krótkie ~30min 25 zł
Włosy średnie ~45min 35 zł
Włosy długie ~60min 45 zł

Koloryzacja

Poniższe ceny obejmują również usługę strzyżenia i modelowania.
farbowanie włosów jeden kolor
Włosy krótkie 110-140zł
Włosy średnie 140-170zł
Włosy długie 170-200zł
farbowanie włosów 2 kolory i więcej
Czas trwania koloryzacji (2.5 do 3 godzin)
Włosy krótkie 120-160zł
Włosy średnie 170-190zł
Włosy długie 200-230zł
Dekoloryzacja
Czas trwania (1h)
Włosy krótkie 70 zł
Włosy średnie 80 zł
Włosy długie 90zł
Farbowanie odrostu 100-120zł
Odświeżenie koloru 30-50 zł

Fryzury okolicznościowe

loki – fale 50-80 zł
kok – upięcia – fryzura próbna ślubna ~1h 70 – 100zł
fryzura ślubna ~1.5h 90 – 120zł

Fryzjerstwo dziecięce

strzyżenie dziecka (do lat 10) ~30min 20zł
Słodka niespodzianka gratis!

Pielęgnacja i regeneracja włosa

sauna ~1h 60-80zł zł
Sauna stosowana w zabiegach fryzjerskich pozwala na solidną regenerację włosa od nasady aż do końcówek, wzmacniając efekty zastosowanych preparatów. Poprzez emisję ciepła i wilgoci łuski włosa się rozchylają, dzięki czemu składniki użytych masek czy odżywek mogą wniknąć razem z parą wodną i ozonem głęboko w strukturę włosa. Dzięki temu włosy są dogłębnie odżywione oraz nawilżone. Po zabiegu z wykorzystaniem sauny włosy zyskują blask, są sprężyste i mocniejsze. Codzienne zabiegi pielęgnacyjne stają się łatwiejsze i mniej obciążają włosy.
pielęgnica ~1,5h 70 - 110 zł
Zastosowanie tzw. pielęgnicy pozwala dosłownie "wprasować" preparaty do pielęgnacji włosów. W zabiegach wykorzystywane są ultradźwięki oraz promieniowanie podczerwone. Ultradźwięki przyspieszają efektywne wchłanianie składników aktywnych wgłąb struktury włosa, natomiast promieniowanie odpowiada za regenerację uszkodzonej tkanki. Dzięki temu połączeniu łuski włosów się odbudowują, co pozwala wyeliminować łamanie się włosów czy rozdwajające się końcówki. Pielęgnica zapewnia włosom elastyczność i wzmocnienie - stają się silniejsze, starannie wypielęgnowane i lśniące, a dobroczynne skutki działania zastosowanych preparatów są efektywniejsze.
użycie produktu silaplex do koloryzacji
Wzmocnienie kondycji włosów oraz odbudowa wewnętrznych wiązań włókien włosowych jest efektem zastosowania tej kuracji. Zapewnia ona ochronę przed uszkodzeniami, które są skutkiem procesów chemicznych. Dzięki swojemu działaniu zmniejsza łamliwość włosów, zapobiega ich niszczeniu się pod wpływem farbowania, dekoloryzacji i ondulacji oraz pod wpływem ciepła podczas stylizacji itp. Kuracja zapewnia widoczne efekty w postaci wzmocnienia i pięknego wyglądu już po pierwszej aplikacji! Kuracja SILAPLEX obejmuje 3 preparaty, odpowiadające za różne stopnie ochrony. Pierwszy zapewnia ochronę i regenerację włosów podczas wykonywania zabiegów chemicznych, drugi - po ich zakończeniu, natomiast trzeci używany jest w domu jako kontynuacja kuracji.
20-40 zł
Keratynowe prostowanie włosów ~4h
Odbudowa struktury włosa możliwa jest w zabiegu keratynowego prostowania włosów - zabieg zapewnia również nawilżenie i wygładzenie włosów. Keratyna stanowi naturalny element budujący włos - odpowiada za kondycję włosa i jego zdrowy wygląd. Aplikacja keratyny na włosy dedykowana jest zwłaszcza kobietom, które na co dzień borykają się z problemem puszenia się włosów, a ich włosy pozostają suche i nie chcą się układać. Aplikacja jest możliwa również w przypadku włosów po farbowaniu, rozjaśnianiu i po innych zabiegach chemicznych, w tym dla włosów zniszczonych.
Włosy krótkie 299 zł
Włosy średnie 349 zł
Włosy długie 399 zł
AMPUŁKA PRZECIWKO WYPADANIU WŁOSÓW 35 zł
HAIR-LOSS CONTROL CHRONOS
Produkt zalecany w przypadku dziedzicznego wypadania włosów. Jest bogaty w metabolity i węglowodany - to one odpowiadają za zapewnienie mieszkom włosowym długowieczności. Co więcej, produkt zawiera stymulujące wzrost włosów proteiny, witaminy i mikroelementy - ponieważ ograniczają one także wypadanie włosów, zwiększają ich objętość.
HAIR-LOSS CONTROL CRYOACTIVE
Produkt zalecany w przypadku wypadania włosów spowodowanego różnymi powodami środowiskowymi. Linia Hair-Loss Control Cryoactive to produkty bogate w węglowodany, proteiny, witaminy, mikroelementy i metabolity, cechujące się właściwościami redukującymi i ochronnymi. Preparat skutecznie powstrzymuje wypadania włosy dzięki aktywacji i odżywieniu mieszków włosowych.
AMPUŁKA PRZECIWŁUPIEŻOWA 35 zł
To kuracja polecana w sytuacji problemów skóry głowy z łupieżem. Ampułka Pure Scalp to przeciwłupieżowy peeling, oczyszczający skórę głowy - pozbywa się łupieżu i zapobiega jego nawracaniu. Preparat łagodzi uczucie swędzenia i zmniejsza podrażnienie skóry. Peeling przywraca świeżość i ukojenie skóry głowy - łupież widocznie się zmniejsza, a dzięki regularnym zabiegom kuracja zapobiega jego nawrotom.
AMPUŁKA NAWILŻAJĄCA WŁOSY 35 zł
Intensywna kuracja regenerujca przeznaczona do przeciążonych i zniszczonych włosów. Formuła została wzbogacona w odżywcze Provitamin B5, które otulają włosy i wnikają głęboko do ich włókien, odbudowując je od środka. Przywraca włosom siłę, nawilżenie i blask. Idealny do włosów farbowanych lub przeciążonych częstymi zabiegami stylizacyjnymi. Natychmiast odżywia włosy i sprawia, że są pełne blasku i witalnośc
ampułka do usługi 25 zł
TERAPIA BOUND GUARD
W terapii BOND GUARD z zastosowaniem produktów z linii Silaplex, włosy uszkodzone kiedyś podczas zabiegów chemicznych mają szansę na odbudowę i wzmocnienie. Produkt przywraca włosom witalność i siłę - tuż przed wykonaniem profesjonalnej usługi fryzjerskiej są one odżywione i wzmocnione. Zabieg można wykonać również niezależnie od stylizacji, by wzmocnić włosy zniszczone wskutek innych zabiegów lub niewłaściwej pielęgnacji.
Włosy krótkie 70 zł
Włosy średnie 90 zł
Włosy długie 120 zł
ZABIEG KERATYNOWY
Jest to zabieg pielęgnacyjny z użyciem sauny do włosów oraz kosmetyków zawierających keratynę. Pierwszym etapem zabiegu jest umycie włosów z użyciem szamponu keratynowego. Następnie na włosy nakładana jest maska i ampułka keratynowa. Po czym wykonujemy zabieg sauny na włosy. Poprzez emisję ciepła i wilgoci łuski włosa się rozchylają, dzięki czemu keratyna zawarta w produktach wnika razem z parą wodną głęboko w strukturę włosa. Dzięki temu włosy są dogłębnie odżywione i nawilżone. Zabieg ten poprawia teksturę włosów, uzupełnia ubytki sprawiając, że włos jest zdrowszy i odżywiony. Włosy odzyskują połysk i nie puszą się.
80-100 zł

Umów się na wizytę