Stylista i fryzjer w Health & Beauty Konin

Kształt fryzury, odpowiednio dopasowany kolor włosów - te czynniki mogą zdziałać cuda w naszym wyglądzie, jeśli pozwolimy działać profesjonalistom. Fryzjer - stylista to osoba, która pomoże Ci wybrać styl najlepiej odpowiadający Twoim oczekiwaniom i potrzebom. Zapewniamy doskonałej jakości kosmetyki do pielęgnacji włosów i skóry głowy oraz profesjonalne zabiegi, w tym masaż poprawiający ukrwienie skóry. W naszym salonie każdy fryzjer ma do dyspozycji także nowoczesny sprzęt i specjalistyczne preparaty regenerujące strukturę włosa. Dobry fryzjer to szansa na to, by problem wypadających, osłabionych włosów zaczął wreszcie znikać. Oferujemy również możliwość wykonania okolicznościowych fryzur - modelowanie w loki albo upięcia - dla dziewcząt i kobiet.

Fryzjer męski - strzyżenie i stylizacja

W naszym salonie dostępna jest bogata oferta usług fryzjerskich zarówno dla pań, jak i dla panów - profesjonalny fryzjer męski zapewni mężczyznom wyjątkowe stylizacje. Dodatkowy masaż głowy pozwoli na chwilę relaksu oraz poprawi kondycję skóry głowy, której stan ma wpływ na również kondycję włosów. Zapraszamy panów do naszego salonu.

Stylizacja męska

KARNET – 10-TE STRZYŻENIE GRATIS!

STRZYŻENIE MASZYNKĄ ~20min 15 zł
STRZYŻENIE NOŻYCZKAMI ~30min 20 zł
STRZYŻENIE MĘSKIE Z MYCIEM I MASAŻEM GŁOWY ~30min 25 zł

Stylizacja damska

Podcięcie końcówek ~40min 30 zł
strzyżenie z myciem i masażem głowy (bez modelowania)
Włosy krótkie ~40min 35 zł
Włosy średnie ~45min 40 zł
Włosy długie ~50min 50 zł
strzyżenie z myciem i masażem głowy + modelowanie
Włosy krótkie ~55min 50 zł
Włosy średnie ~60min 60 zł
Włosy długie ~60min 70 zł
modelowanie z myciem i masażem głowy
Włosy krótkie ~40min 35 zł
Włosy średnie ~50min 40 zł
Włosy długie ~60min 50 zł
prostowanie z myciem i masażem głowy
Włosy krótkie ~30min 25 zł
Włosy średnie ~45min 35 zł
Włosy długie ~60min 45 zł

Koloryzacja

Ceny koloryzacji obejmują także usługę strzyżenia i modelowania.W przypadku rezygnacji z danej usługi cena ulegnie zmianie:
– 15 zł – koloryzacja bez strzyżenia,
– 15 zł – koloryzacja bez modelowania
farbowanie włosów jeden kolor (mycie, masaż głowy, strzyżenie i modelowanie w cenie)
Włosy krótkie 110-140zł
Włosy średnie 140-170zł
Włosy długie 170-200zł
farbowanie włosów 2 kolory i więcej (mycie, masaż głowy, strzyżenie i modelowanie w cenie)
Czas trwania koloryzacji (2.5 do 3 godzin)
Włosy krótkie 120-160zł
Włosy średnie 170-190zł
Włosy długie 200-230zł
Dekoloryzacja
Czas trwania (1h)
Włosy krótkie 70 zł
Włosy średnie 80 zł
Włosy długie 90zł
Farbowanie odrostu 100-120zł
Odświeżenie koloru 30-50 zł

Fryzury okolicznościowe

loki – fale 50-80 zł
kok – upięcia – fryzura próbna ślubna ~1h 70 – 100zł
fryzura ślubna ~1.5h 90 – 120zł

Fryzjerstwo dziecięce

strzyżenie dziecka (do lat 10) ~30min 20zł
Słodka niespodzianka gratis!

Pielęgnacja i regeneracja włosa

sauna ~1h 60-80zł zł
Sauna stosowana w zabiegach fryzjerskich pozwala na solidną regenerację włosa od nasady aż do końcówek, wzmacniając efekty zastosowanych preparatów. Poprzez emisję ciepła i wilgoci łuski włosa się rozchylają, dzięki czemu składniki użytych masek czy odżywek mogą wniknąć razem z parą wodną i ozonem głęboko w strukturę włosa. Dzięki temu włosy są dogłębnie odżywione oraz nawilżone. Po zabiegu z wykorzystaniem sauny włosy zyskują blask, są sprężyste i mocniejsze. Codzienne zabiegi pielęgnacyjne stają się łatwiejsze i mniej obciążają włosy.
pielęgnica ~1,5h 70 - 110 zł

Zastosowanie tzw. pielęgnicy pozwala dosłownie "wprasować" preparaty do pielęgnacji włosów. W zabiegach wykorzystywane są ultradźwięki oraz promieniowanie podczerwone. Ultradźwięki przyspieszają efektywne wchłanianie składników aktywnych wgłąb struktury włosa, natomiast promieniowanie odpowiada za regenerację uszkodzonej tkanki. Dzięki temu połączeniu łuski włosów się odbudowują, co pozwala wyeliminować łamanie się włosów czy rozdwajające się końcówki. Pielęgnica zapewnia włosom elastyczność i wzmocnienie - stają się silniejsze, starannie wypielęgnowane i lśniące, a dobroczynne skutki działania zastosowanych preparatów są efektywniejsze.

użycie produktu silaplex do koloryzacji

Wzmocnienie kondycji włosów oraz odbudowa wewnętrznych wiązań włókien włosowych jest efektem zastosowania tej kuracji. Zapewnia ona ochronę przed uszkodzeniami, które są skutkiem procesów chemicznych. Dzięki swojemu działaniu zmniejsza łamliwość włosów, zapobiega ich niszczeniu się pod wpływem farbowania, dekoloryzacji i ondulacji oraz pod wpływem ciepła podczas stylizacji itp. Kuracja zapewnia widoczne efekty w postaci wzmocnienia i pięknego wyglądu już po pierwszej aplikacji! Kuracja SILAPLEX obejmuje 3 preparaty, odpowiadające za różne stopnie ochrony. Pierwszy zapewnia ochronę i regenerację włosów podczas wykonywania zabiegów chemicznych, drugi - po ich zakończeniu, natomiast trzeci używany jest w domu jako kontynuacja kuracji.

20-40 zł
zabieg keratynowy ~4h

Odbudowa struktury włosa możliwa jest w zabiegu keratynowego prostowania włosów - zabieg zapewnia również nawilżenie i wygładzenie włosów. Keratyna stanowi naturalny element budujący włos - odpowiada za kondycję włosa i jego zdrowy wygląd. Aplikacja keratyny na włosy dedykowana jest zwłaszcza kobietom, które na co dzień borykają się z problemem puszenia się włosów, a ich włosy pozostają suche i nie chcą się układać. Aplikacja jest możliwa również w przypadku włosów po farbowaniu, rozjaśnianiu i po innych zabiegach chemicznych, w tym dla włosów zniszczonych.

Włosy krótkie 299 zł
Włosy średnie 349 zł
Włosy długie 399 zł
KURACJA PRZECIWKO WYPADANIU WŁOSÓW ~1h
HAIR-LOSS CONTROL CHRONOS

Produkt zalecany w przypadku dziedzicznego wypadania włosów. Jest bogaty w metabolity i węglowodany, które zapewniają długowieczność mieszków włosowych. Ponadto produkt ten zawiera proteiny, witaminy i mikroelementy, które stymulują wzrost włosów, ograniczają ich wypadanie przez co zwiększa się ich objętość.

HAIR-LOSS CONTROL CRYOACTIVE

Produkt zalecany w przypadku wypadania włosów z różnych powodów środowiskowych. Linia produktów bogata w węglowodany, proteiny, witaminy, mikroelementy i metabolity o właściwościach redukujących i ochronnych. Produkt ten aktywowuje i odżywia mieszki włosowe, skutecznie powstrzymując wypadanie włosów.

ampułka do usługi 25 zł

KARNET - 10-ta ampułka GRATIS!

TERAPIA BOUND GUARD

Terapia BOND GUARD z wykorzystaniem produktów Silaplex pozwala na odbudowę i wzmocnienie włosów uszkodzonych w trakcie zabiegów chemicznych przeprowadzanych wcześniej. Zabieg ten przywraca włosom siłę, wigor i integralność tuż przed przeprowadzeniem profesjonalnej usługi; można go stosować także niezależnie od innych zabiegów fryzjerskich, w celu przywrócenia zdrowia zniszczonym lub źle pielęgnowanym włosom.

Włosy krótkie 70 zł
Włosy średnie 90 zł
Włosy długie 120 zł
kuracja przeciwłupieżowa

Zabieg polecany kiedy potrzebne jest oczyszczenie skóry głowy z łupieżu. Peelingująca ampułka Pure Scalp oczyszcza skorę głowy, eliminuje łupież i zapobiega jego ponownemu pojawieniu się. Łagodzi swędzenie i podrażnienia skóry. Po zastosowaniu peelingu skóra głowy jest wyraźnie świeższa, ukojona, łupież zmniejsza się, a regularne stosowanie zapobiega nawrotom.

35 zł

Umów się na wizytę