Użycie produktu silaplex do koloryzacji

Wzmocnienie kondycji włosów oraz odbudowa wewnętrznych wiązań włókien włosowych jest efektem zastosowania tej kuracji. Zapewnia ona ochronę przed uszkodzeniami, które są skutkiem procesów chemicznych. Dzięki swojemu działaniu zmniejsza łamliwość włosów, zapobiega ich niszczeniu się pod wpływem farbowania, dekoloryzacji i ondulacji oraz pod wpływem ciepła podczas stylizacji itp. Kuracja zapewnia widoczne efekty w postaci wzmocnienia i pięknego wyglądu już po pierwszej aplikacji!
Kuracja SILAPLEX obejmuje 3 preparaty, odpowiadające za różne stopnie ochrony. Pierwszy zapewnia ochronę i regenerację włosów podczas wykonywania zabiegów chemicznych, drugi – po ich zakończeniu, natomiast trzeci używany jest w domu jako kontynuacja kuracji.

20-40 zł
Keratynowe prostowanie włosów

Odbudowa struktury włosa możliwa jest w zabiegu keratynowego prostowania włosów – zabieg zapewnia również nawilżenie i wygładzenie włosów. Keratyna stanowi naturalny element budujący włos – odpowiada za kondycję włosa i jego zdrowy wygląd. Aplikacja keratyny na włosy dedykowana jest zwłaszcza kobietom, które na co dzień borykają się z problemem puszenia się włosów, a ich włosy pozostają suche i nie chcą się układać. Aplikacja jest możliwa również w przypadku włosów po farbowaniu, rozjaśnianiu i po innych zabiegach chemicznych, w tym dla włosów zniszczonych.

Włosy krótkie 299 zł
Włosy średnie 349 zł
Włosy długie 399 zł