Masaże orientalne

Spa w Health & Beauty Konin

Profesjonalne zabiegi relaksacyjne przywrócą Ci równowagę i pozwolą na całkowity relaks, podczas gdy Twoje ciało odpocznie i zregeneruje swoje siły witalne. Wybierz nasz SPA, oferujące liczne zabiegi - masaże relaksacyjne z wykorzystaniem pachnących olejków lub aromatycznej czekolady doskonale rozgrzewają i dodają energii. W ofercie naszego SPA przygotwaliśmy zabiegi indywidualne, a także dla par - to prawdziwa uczta dla zmysłów. Skorzystaj z oferty SPA Health & Beauty Konin i pozwól sobie na chwilkę wytchnienia w przyjemnej atmosferze.

Lomi Lomi

Jest to wyjątkowo zmysłowy masaż wykonywany ciepłym olejkiem ze świecy, składającym się z naturalnych wosków oraz aromatycznej mieszkanki olejków eterycznych. Ciepły olej ze świecy pozostawia skórę cudownie nawilżoną, jedwabiście gładką i miękką. Masaż przynosi ukojenie, odprężenie i poprawia nastrój.

1h 15min 150 zł

Ratnaabhyanga

To wyjątkowo ekskluzywny masaż, zarówno ze względu na przyjemne doznania, działanie jak i na sam wygląd kamieni. Masaż szlachetnymi kamieniami doskonale likwiduje napięcia i bóle mięśni, (stanowi element energizujący dla każdego rodzaju skóry). Dodatkowo zastosowanie w 100 % naturalnych, certyfikowanych olei ayurvedyjskich(indyjskich) uzupełnia perfekcyjnie skomponowany masaż, co pozwala się w pełni zrelaksować.

1h 150 zł
30min 80 zł

Udvartana

Jest to masaż detoksykujący, antycellulitowy, przy którym stosuje się proszki, pasty z ziół zmieszane z olejem ayurvedyjskim lub bez. Zabieg udvartana pobudza krążenie krwi, wygładza nierówności skóry, działa jak peeling.

1h 150 zł

Masaż Tajski Stóp

Połączenie masażu z akupresurą stref refleksologicznych stóp. (Technika masażu obejmuje m.in. masaż podeszwy, grzbietu stopy, palców, kostek, łydek, okolic kolana. Na podeszwach naszych stóp znajduje się aż 60 zakończeń węzłów nerwowych .Poprzez działanie na strefy refleksologiczne stóp masaż wspomaga odtruwanie organizmu z toksyn, poprawia sen, usuwa uczucie zmęczonych „ciężkich nóg”. Stosowany regularnie pomaga odreagować codzienne stresy. Masaż doceniany jest przez swój pozytywny
wpływ na pracę układu krwionośnego. Tajski masaż stóp jest bardzo intensywny, gdyż stymuluje pracę całego organizmu, zwłaszcza układu limfatycznego i wydalniczego. Poczujesz się po nim odprężony i zregenerujesz potrzebne każdemu siły.)

45min 80 zł

Abhyanga

Masaż całego ciała olejami ziołowymi Abhyanga jest jednym z najważniejszych zabiegów stosowanych w Ajurwedzie. Regularne masaże olejami pobudzają układ krążenia, koją system nerwowy i wzmacniają muskulaturę. Wspierają trawienie, oczyszczają krew i dotleniają komórki ciała, tym samym poprawiając samopoczucie fizyczne i psychiczne.

1h 150 zł

Masaż misami tybetańskimi – terapia dźwiękiem

Jest to niesamowita terapia wykorzystująca wibrację i brzmienie mis, gongów oraz dzwonków, co wpływa na nasze ciało, umysł i duszę. Masaż ten poprawia przepływ energii w naszym organizmie, wzmacnia zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne oraz przywraca wewnętrzną równowagę.Podczas masażu całe ciało jest pobudzone do drgań poprzez sieć komórek nerwowych. Dzięki temu oddech się pogłębia, umysł wycisza i pojawia się spokój, który wprowadza nas w stan alfa. Wszelkie blokady zarówno w ciele jak i umyśle puszczają – rozpoczyna się proces samouzdrawiania organizmu.

1h 140 zł

Masaż tajski

Jest to ciekawa forma pracy z ciałem polegająca na rozciągnięciu i rozluźnieniu powięzi poprzez uciski (kciukami, dłońmi, łokciami, kolanami, stopami) na kanałach energetycznych. Inaczej nazywany jest „jogą dla leniwych”. Masaż doskonale uelastycznia całe ciało i poprawia ruchomość wszystkich stawów. Wykonuje się go w ubraniu
na specjalnej macie.

1h 140 zł

Masaż bambusami i miotełkami bambusowymi:

Miotełki bambusowe wykorzystywane były do masażu (automasażu) od wieków przez samurajów w Japonii oraz wojowników innych tradycyjnych sztuk walki do szybkiej regeneracji po walkach i treningach. W wielu krajach azjatyckich znane są również jako przyrząd stosowany do pobudzania przepływu energii chi w systemie meridianowym podczas ćwiczeń Quigong. Oprócz działania mechanicznego masażu bambusami na organizm wykorzystywane jest mimowolnie zjawisko piezoelektryczności. Masaż może być wykonany delikatnie i relaksująco lub intensywniej i bardzo głęboko Masaż działa : drenująco, antycellulitowo,modelująco, usuwa napięcie mięśni oraz związane z nim gromadzące się w organizmie człowieka złogi i toksyny

1h 150 zł
30min 80 zł

Orientalny mix

Jest to zestaw kilku krótkich masaży orientalnych połączonych w jedną całość. Idealne rozwiązanie dla osób, które dopiero zaczynają swą orientalną przygodę. Jest to godzinny masaż pleców, podczas którego wykorzystywane są następujące techniki: masaż klasyczny, lomi-lomi, ratnaabyanga ,masaż bambusami i masaż misami tybetańskimi. Wybierając „orientalny mix” można zapoznać się z poszczególnymi masażami, aby w przyszłości łatwiej było się zdecydować na jeden z nich.

1h 150 zł

Umów się na wizytę