Masaże orientalne

Spa w Health & Beauty Konin

Profesjonalne zabiegi relaksacyjne przywrócą Ci równowagę i pozwolą na całkowity relaks, podczas gdy Twoje ciało odpocznie i zregeneruje swoje siły witalne. Wybierz nasz SPA, oferujące liczne zabiegi - masaże relaksacyjne z wykorzystaniem pachnących olejków lub aromatycznej czekolady doskonale rozgrzewają i dodają energii. W ofercie naszego SPA przygotwaliśmy zabiegi indywidualne, a także dla par - to prawdziwa uczta dla zmysłów. Skorzystaj z oferty SPA Health & Beauty Konin i pozwól sobie na chwilkę wytchnienia w przyjemnej atmosferze.

Shiro Abhyanga

Shiro Abhyanga to ajurwedyjski masaż skupiający się na głowie (shiro znaczy głowa, abhyanga namaszczenie). Głowa jest jedną z najważniejszych części ciała. Znajdują się w niej organy zmysłu jak oczy, uszy, nos i język. Masaż głowy regeneruje wszystkie organy zmysłów, wspomaga ich prawidłowe i harmonijne funkcjonowanie. Masaż głowy nie tylko uwalnia nagromadzony stres ale ma również zbawienny wpływ na całe ciało i psychikę. Przynosi poczucie wewnętrznego spokoju. Regularny masaż głowy prowadzi do odnowy emocjonalnej, mentalnej i fizycznej. Masaż skóry głowy ciepłym olejem wzbogaconym o zioła działa cudownie na włosy jednocześnie relaksując umysł i system nerwowy. Masaż olejem nawilża cebulki włosowe, usuwa zmęczenie umysłowe, myślenie staje się jasne i poprawia się koncentracja.

30 min 85 zł

Masaż bambusami

Masaż bambusami wykonywany jest przy użyciu kijków oraz miotełek z bambusa, należy do masaży relaksacyjnych a jednocześnie ma działanie drenujące i antycellulitowe .Jest masażem pobudzającym tkanki głębokie. Ogrzane kije wałkują mięśnie, co prowadzi do ich natychmiastowego rozluźnienia. Jednocześnie dochodzi do pobudzenia krążenia krwi i limfy oraz złagodzenia wszelkich dolegliwości bólowych. Przydaje się w walce z cellulitem i zaburzeniami krążenia, poprawia dotlenienie organizmu ,modeluje sylwetkę. Masaż bambusami jest sposobem na stres ,zmęczenie i złe samopoczucie, odpręża i niweluje napięcia mięśniowe. Ciało odzyskuje uczucie lekkości, a umysł stan błogiego uspokojenia.

60min155 zł
30min80 zł

Pakiet Abhyanga+ Shiro Abhyanga

Jest to połączenie masażu całego ciała i masażu głowy ciepłymi olejami ajurwedyjskimi. Regularne masaże olejami ziołowymi pobudzają układ krążenia, koją system nerwowy, wspierają trawienie, oczyszczają krew i dotleniają komórki ciała. Masaż głowy nie tylko uwalnia nagromadzony stres, ale ma również zbawienny wpływ na całe ciało i psychikę. Przynosi poczucie wewnętrznego spokoju. Masaż skóry głowy ciepłym olejem wzbogaconym o zioła działa cudownie na włosy jednocześnie relaksując umysł i system nerwowy. Masaż olejem nawilża cebulki włosowe, usuwa zmęczenie umysłowe, myślenie staje się jasne i poprawia się koncentracja. Regularne masaże ciała i głowy prowadzą do odnowy emocjonalnej, mentalnej i fizycznej.

90min 225 zł

Masaż tajski stóp

Jest to masaż leczniczy stóp oraz podudzi wywodzący się z tradycji chińskiej. Wykonywany jest dłońmi oraz specjalną pałeczką z drewna różanego dzięki której terapeuta dociera głębiej do stref energetycznych. Masaż tajski stóp likwiduje obrzęki limfatyczne, wspomaga odtruwanie organizmu z toksyn, poprawia sen, usuwa uczucie “zmęczonych nóg”, pomaga odreagować codzienne stresy. Zabieg obejmuje 4 etapy:

  1. peeling+obmywanie stóp
  2. techniki na sucho
  3. techniki na mokro (z użyciem olejku)
  4. techniki pałeczką
60min130 zł
30min75 zł

Udvartana

Jest to masaż detoksykujący, przy którym stosuje się proszki, pasty z ziół zmieszane z olejem ajurwedyjskim lub bez. Zabieg udvartana pobudza krążenie krwi, wygładza nierówności skóry, działa jak peeling. Ma działanie wyszczuplające i antycellulitowe dzięki temu, że poprawia metabolizm w mięśniach i tkance tłuszczowej.

1h 165 zł

Abhyanga

Abhyanga to jeden z najważniejszych zabiegów stosowanych w Ajurwedzie. Jest to masaż całego ciała wykonywany przy użyciu oleju ajurwedyjskiego. Jego celem jest przywrócenie równowagi energetycznej ciała. Rytmiczne i głęboko relaksujące ruchy usprawniają pracę układu krążenia. Stymulacja punktów witalnych na ciele (“marma”) podczas masażu pobudza organy wewnętrzne. Regularne masaże wspomagają trawienie, oczyszczają krew i dotleniają komórki ciała, tym samym poprawia samopoczucie fizyczne i psychiczne.

1h 165 zł

Umów się na wizytę