AMPUŁKA PRZECIWKO WYPADANIU WŁOSÓW
HAIR-LOSS CONTROL CHRONOS

Produkt zalecany w przypadku dziedzicznego wypadania włosów.
Jest bogaty w metabolity i węglowodany – to one odpowiadają za zapewnienie mieszkom włosowym długowieczności. Co więcej, produkt zawiera stymulujące wzrost włosów proteiny, witaminy i mikroelementy – ponieważ ograniczają one także wypadanie włosów, zwiększają ich objętość.

HAIR-LOSS CONTROL CRYOACTIVE

Produkt zalecany w przypadku wypadania włosów spowodowanego różnymi powodami środowiskowymi.
Linia Hair-Loss Control Cryoactive to produkty bogate w węglowodany, proteiny, witaminy, mikroelementy i metabolity, cechujące się właściwościami redukującymi i ochronnymi. Preparat skutecznie powstrzymuje wypadania włosy dzięki aktywacji i odżywieniu mieszków włosowych.

AMPUŁKA PRZECIWŁUPIEŻOWA

To kuracja polecana w sytuacji problemów skóry głowy z łupieżem. Ampułka Pure Scalp to przeciwłupieżowy peeling, oczyszczający skórę głowy – pozbywa się łupieżu i zapobiega jego nawracaniu. Preparat łagodzi uczucie swędzenia i zmniejsza podrażnienie skóry. Peeling przywraca świeżość i ukojenie skóry głowy – łupież widocznie się zmniejsza, a dzięki regularnym zabiegom kuracja zapobiega jego nawrotom.

AMPUŁKA NAWILŻAJĄCA WŁOSY

Intensywna kuracja regenerujca przeznaczona do przeciążonych i zniszczonych włosów. Formuła została wzbogacona w odżywcze Provitamin B5, które otulają włosy i wnikają głęboko do ich włókien, odbudowując je od środka. Przywraca włosom siłę, nawilżenie i blask. Idealny do włosów farbowanych lub przeciążonych częstymi zabiegami stylizacyjnymi. Natychmiast odżywia włosy i sprawia, że są pełne blasku i witalność.

ampułka do usługi +25 zł