Stylista i fryzjer w Health & Beauty Konin

Kształt fryzury, odpowiednio dopasowany kolor włosów - te czynniki mogą zdziałać cuda w naszym wyglądzie, jeśli pozwolimy działać profesjonalistom. Fryzjer - stylista to osoba, która pomoże Ci wybrać styl najlepiej odpowiadający Twoim oczekiwaniom i potrzebom. Zapewniamy doskonałej jakości kosmetyki do pielęgnacji włosów i skóry głowy oraz profesjonalne zabiegi, w tym masaż poprawiający ukrwienie skóry. W naszym salonie każdy fryzjer ma do dyspozycji także nowoczesny sprzęt i specjalistyczne preparaty regenerujące strukturę włosa. Dobry fryzjer to szansa na to, by problem wypadających, osłabionych włosów zaczął wreszcie znikać. Oferujemy również możliwość wykonania okolicznościowych fryzur - modelowanie w loki albo upięcia - dla dziewcząt i kobiet.

Fryzjer męski - strzyżenie i stylizacja

W naszym salonie dostępna jest bogata oferta usług fryzjerskich zarówno dla pań, jak i dla panów - profesjonalny fryzjer męski zapewni mężczyznom wyjątkowe stylizacje. Dodatkowy masaż głowy pozwoli na chwilę relaksu oraz poprawi kondycję skóry głowy, której stan ma wpływ na również kondycję włosów. Zapraszamy panów do naszego salonu.

Stylizacja męska

Stylizacja damska

Fryzjerstwo dziecięce

Koloryzacja

*Do każdej koloryzacji strzyżenie i modelowanie GRATIS.

Fryzury okolicznościowe

Pielęgnacja i regeneracja włosa

SAUNA

Modelowanie w cenie zabiegu, strzyżenie +50zł

Sauna do nawilżania włosów to niezastąpione urządzenie wspomagające zabiegi regeneracyjne, ponieważ potęguje efekt użytych odżywek, ampułek czy masek na włosy. Sauna emituje wilgotne ciepło, pod wpływem którego łuski włosów zostają rozchylone, a składniki zawarte w tych kosmetykach wnikają wraz z parą wodną i ozonem w głębokie warstwy łodygi włosowej. Powoduje to ich odżywienie i nawilżenie. Po zabiegu włosy stają się niesamowicie lśniące, elastyczne, sprężyste i silne. Znakomicie ułatwia to codzienną pielęgnację, rozczesywanie i stylizację.

WŁOSY


PIELĘGNICA

Modelowanie w cenie zabiegu, strzyżenie +50zł

Pielęgnica to urządzenie służące do „wprasowywania” produktów pielęgnacyjnych poprawiających kondycję włosa. Za pomocą ultradźwięków składniki odżywcze efektywnie wchłaniają się do wnętrza włosa, a promieniowanie podczerwone regeneruje uszkodzoną tkankę włosa. To świetne połączenie sprawia, że łuska włosa  zostaje odbudowana, co zapobiega rozdwajaniu końcówek czy łamaniu włosów. Ten wyjątkowy zabieg  sprawi, że nasze włosy nabiorą elastyczności, blasku, zostaną wzmocnione i wypielęgnowane, a działanie czynników odżywczych i pigmentów zostanie przyspieszone.

WŁOSY

Zabieg HOP WELL-AGEING (Montibello)

Modelowanie w cenie zabiegu, strzyżenie +50zł

Intensywny zabieg premium o działaniu przeciwstarzeniowym, który zrekonstruuje odpowiedni kształt łodygi włosa w zaledwie 15 minut.

W skład serii wchodzą dwie bazy oraz trzy koncentraty, które mieszamy ze sobą, personalizując zabieg. W efekcie otrzymujemy piękne wygładzenie, silne wzmocnienie, bądź pielęgnację włosów koloryzowanych, dzięki czemu kolor jest piękny znacznie dłużej. Produkty o płynnej, lekkiej konsystencji wnikają głęboko we włókno, intensywnie je odbudowując i dodając naturalnej energii, co jest szczególnie korzystne dla włosów delikatnych. Połączenie i synergiczne działanie technologii stosowanej w klasycznej linii Hop — Life Algae BioScience, opartej na hiperfermentacji alg morskich oraz technologii Molecular Enzymatic Complex umożliwiają kompletną regenerację i odmłodzenie włosów, dzięki wzmocnieniu wewnętrznych wiązań keratyny.

Efekt działania produktów wzmacniamy, stosując źródło ciepła (parę wodną -saunę), dzięki czemu składniki aktywne wnikają jeszcze głębiej we włosy, zapewniając najlepsze rezultaty kuracji.

Umów się na wizytę