Masaże „SPORT&FIT”

Spa w Health & Beauty Konin

Profesjonalne zabiegi relaksacyjne przywrócą Ci równowagę i pozwolą na całkowity relaks, podczas gdy Twoje ciało odpocznie i zregeneruje swoje siły witalne. Wybierz nasze SPA, oferujące liczne zabiegi - masaże relaksacyjne z wykorzystaniem pachnących olejków lub aromatycznej czekolady doskonale rozgrzewają i dodają energii. W ofercie naszego SPA przygotwaliśmy zabiegi indywidualne, a także dla par - to prawdziwa uczta dla zmysłów. Skorzystaj z oferty SPA Health & Beauty Konin i pozwól sobie na chwilkę wytchnienia w przyjemnej atmosferze.

Masaż wspomagający odchudzanie

Jest to masaż wykonywany intensywnie, przy użyciu dużej siły, dlatego jest on bolesny. Techniki, na których się opiera (silne rozcierania, ugniatania, oklepywania) mają za zadanie wytworzyć jak największą ilość ciepła, co z kolei przyspiesza wewnątrztkankową przemianę materii. Oklepywanie wprowadza tkankę w silne drgania, powoduje rozbijanie złogów toksyn oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej . Wszystko to w połączeniu z regularną aktywnością fizyczną, zbilansowana dietą, zmianą nawyków żywieniowych pozwoli na spalanie tłuszczu z organizmu, utratę nadwagi oraz redukcję cellulitu. Masaż obejmuje wybrane części ciała ( uda, pośladki, brzuch). W celu uzyskania oczekiwanych rezultatów konieczna jest seria masaży.

25min 75 zł
Pakiet 10 masaży 700 zł

Masaż antycellulitowy bańką chińską

Masaż wykonywany przy pomocy gumowych baniek poprzedzony manualnym przygotowaniem tkanek do zabiegu. Do wzmocnienia rezultatu terapeutycznego używa się oliwki do masażu antycellulitowego. Masaż bańką może obejmować całe ciało lub tylko strefy objęte cellulitem – uda, pośladki, biodra i brzuch. Po zabiegu w miejscu działania bańki mogą pojawić się wybroczyny, które wchłaniają się w ciągu kilku dni. Masowanie bańkami sprzyja poprawianiu krążenia krwi, oczyszcza organizm z toksyn ,wspomaga przemianę materii i redukuje cellulit. W celu uzyskania oczekiwanych rezultatów konieczna jest seria masaży.

Jedna okolica (np. brzuch, uda, pośladki)

20min 75 zł
Pakiet 10 masaży 700 zł

Dwie okolice (np. brzuch + uda, uda + pośladki)

30min 90 zł
Pakiet 10 masaży 830 zł

Masaż odchudzający + masaż antycellulitowy bańką chińską ( całość 50 min.) 145 zł

Masaż sportowy

Przeznaczony jest dla osób uprawiających sport na poziomie zarówno zawodowym, amatorskim jak i rekreacyjnym. Techniki masażu podobne są do klasycznego masażu leczniczego, lecz wykonywane z zwiększoną siła i energią, przez co mogą wywołać uczucie bólu. Masaż ten przeprowadza się w różnych momentach cyklu treningowego. Jego celem jest przygotowanie do wysiłku sportowego, usunięcie przemęczenia powstałego na skutek intensywnego wysiłku fizycznego, usunięcie zakwasów bądź likwidacji powstałych kontuzji. Masaż sportowy występuje jako masaż sportowy przed wysiłkowy (przygotowuje organizm do wysiłku sportowego), masaż sportowy między wysiłkowy (wykonywany w przerwach między wysiłkami dla podtrzymania aktywności), masaż sportowy powysiłkowy (skraca czas regeneracji organizmu po intensywnym wysiłku).

25min 85 zł
50min 155 zł

Umów się na wizytę