Pielęgnacja i regeneracja włosa

[part name=”1″]

sauna ~1h-1,5h 80-110 zł

Sauna stosowana w zabiegach fryzjerskich pozwala na solidną regenerację włosa od nasady aż do końcówek, wzmacniając efekty zastosowanych preparatów. Poprzez emisję ciepła i wilgoci łuski włosa się rozchylają, dzięki czemu składniki użytych masek czy odżywek mogą wniknąć razem z parą wodną i ozonem głęboko w strukturę włosa. Dzięki temu włosy są dogłębnie odżywione oraz nawilżone. Po zabiegu z wykorzystaniem sauny włosy zyskują blask, są sprężyste i mocniejsze. W cenę usługi wchodzi również wymodelowanie włosów.Strzyżenie: +20zł, Końcówki: +10zł.

pielęgnica ~1,5h 95-130 zł

Zastosowanie tzw. pielęgnicy pozwala dosłownie „wprasować” preparaty do pielęgnacji włosów. W zabiegach wykorzystywane są ultradźwięki oraz promieniowanie podczerwone. Ultradźwięki przyspieszają efektywne wchłanianie składników aktywnych wgłąb struktury włosa, natomiast promieniowanie odpowiada za regenerację uszkodzonej tkanki. Dzięki temu połączeniu łuski włosów się odbudowują, co pozwala wyeliminować łamanie się włosów czy rozdwajające się końcówki. Pielęgnica zapewnia włosom elastyczność i wzmocnienie – stają się silniejsze, starannie wypielęgnowane i lśniące, a dobroczynne skutki działania zastosowanych preparatów są efektywniejsze.W cenę usługi wchodzi również wymodelowanie włosów.Strzyżenie: +20zł, Końcówki: +10zł.

[/part]

[part name=”2″]

użycie produktu silaplex do koloryzacji

Wzmocnienie kondycji włosów oraz odbudowa wewnętrznych wiązań włókien włosowych jest efektem zastosowania tej kuracji. Zapewnia ona ochronę przed uszkodzeniami, które są skutkiem procesów chemicznych. Dzięki swojemu działaniu zmniejsza łamliwość włosów, zapobiega ich niszczeniu się pod wpływem farbowania, dekoloryzacji i ondulacji oraz pod wpływem ciepła podczas stylizacji itp. Kuracja zapewnia widoczne efekty w postaci wzmocnienia i pięknego wyglądu już po pierwszej aplikacji!
Kuracja SILAPLEX obejmuje 3 preparaty, odpowiadające za różne stopnie ochrony. Pierwszy zapewnia ochronę i regenerację włosów podczas wykonywania zabiegów chemicznych, drugi – po ich zakończeniu, natomiast trzeci używany jest w domu jako kontynuacja kuracji.

20-40 zł
Keratynowe prostowanie włosów

Odbudowa struktury włosa możliwa jest w zabiegu keratynowego prostowania włosów – zabieg zapewnia również nawilżenie i wygładzenie włosów. Keratyna stanowi naturalny element budujący włos – odpowiada za kondycję włosa i jego zdrowy wygląd. Aplikacja keratyny na włosy dedykowana jest zwłaszcza kobietom, które na co dzień borykają się z problemem puszenia się włosów, a ich włosy pozostają suche i nie chcą się układać. Aplikacja jest możliwa również w przypadku włosów po farbowaniu, rozjaśnianiu i po innych zabiegach chemicznych, w tym dla włosów zniszczonych.

Włosy krótkie 299 zł
Włosy średnie 349 zł
Włosy długie 399 zł

[/part]

[part name=”3″]

AMPUŁKA PRZECIWKO WYPADANIU WŁOSÓW
HAIR-LOSS CONTROL CHRONOS

Produkt zalecany w przypadku dziedzicznego wypadania włosów.
Jest bogaty w metabolity i węglowodany – to one odpowiadają za zapewnienie mieszkom włosowym długowieczności. Co więcej, produkt zawiera stymulujące wzrost włosów proteiny, witaminy i mikroelementy – ponieważ ograniczają one także wypadanie włosów, zwiększają ich objętość.

HAIR-LOSS CONTROL CRYOACTIVE

Produkt zalecany w przypadku wypadania włosów spowodowanego różnymi powodami środowiskowymi.
Linia Hair-Loss Control Cryoactive to produkty bogate w węglowodany, proteiny, witaminy, mikroelementy i metabolity, cechujące się właściwościami redukującymi i ochronnymi. Preparat skutecznie powstrzymuje wypadania włosy dzięki aktywacji i odżywieniu mieszków włosowych.

AMPUŁKA PRZECIWŁUPIEŻOWA

To kuracja polecana w sytuacji problemów skóry głowy z łupieżem. Ampułka Pure Scalp to przeciwłupieżowy peeling, oczyszczający skórę głowy – pozbywa się łupieżu i zapobiega jego nawracaniu. Preparat łagodzi uczucie swędzenia i zmniejsza podrażnienie skóry. Peeling przywraca świeżość i ukojenie skóry głowy – łupież widocznie się zmniejsza, a dzięki regularnym zabiegom kuracja zapobiega jego nawrotom.

AMPUŁKA NAWILŻAJĄCA WŁOSY

Intensywna kuracja regenerujca przeznaczona do przeciążonych i zniszczonych włosów. Formuła została wzbogacona w odżywcze Provitamin B5, które otulają włosy i wnikają głęboko do ich włókien, odbudowując je od środka. Przywraca włosom siłę, nawilżenie i blask. Idealny do włosów farbowanych lub przeciążonych częstymi zabiegami stylizacyjnymi. Natychmiast odżywia włosy i sprawia, że są pełne blasku i witalność.

ampułka do usługi +25 zł

[/part]

[part name=”4″]

[part name=”5″]

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE NA WŁOSY NIRVEL
ZABIEG ARGAN CARE

Nadaje włosom połysk i naturalną miękkość jednocześnie nawilżając i regenerując
skórę głowy co spowalnia procesy jej starzenia .Dodatkowo sprawia ,że włosy są
odbudowane, wzmocnione a ich struktura jest wyraźnie poprawiona. A wszystko
to za sprawą użytego do zabiegu oleju arganowego.

WŁOSY KRÓTKIE 80 zł
WŁOSY ŚREDNIE 100 zł
WŁOSY DŁUGIE 120 zł
ZABIEG COLOR CARE

Ożywia wyblakłe kolory, dodaję im trwałości i chroni kolor przed wypłukaniem.
Dodatkowo odżywia włosy dzięki czemu są miękkie i lśniące.

WŁOSY KRÓTKIE 90 zł
WŁOSY ŚREDNIE 110 zł
WŁOSY DŁUGIE 130 zł
ZABIEG TSUBAKI

To ultra regeneracja dla włosów-zainspirowany sekretami urody „kobiet
orientu”. Olej tsubaki ,używany do zabiegu otrzymywany jest z nasion kamelii
japońskiej. Zabieg przynosi spektakularne efekty w regeneracji suchych włosów i
nawilżeniu suchej skóry.

WŁOSY KRÓTKIE 100 zł
WŁOSY ŚREDNIE 120 zł
WŁOSY DŁUGIE 140 zł
BOTOKS NA WŁOSY

Regeneruje zniszczone włosy. Głównym składnikiem zabiegu jest
niskocząsteczkowy kwas hialuronowy. Działa on poprzez wypełnienie ubytków we
włóknie włosa, wygładzając łuskę. Dzięki temu włosy są bardziej wytrzymałe
,lśniące i „pełne życia”. Dodatkowo zabieg zapewnia nawilżenie, elastyczność ,
połysk i miękkość.

WŁOSY KRÓTKIE 170 zł
WŁOSY ŚREDNIE 190 zł
WŁOSY DŁUGIE 210-230 zł

[/part]