PROMOCJE – 40% lub WIĘCEJ ! KONIN MIASTO KOBIET

W ramach programu Konin Miasto Kobiet w terminie : 2-11.03.2018r. zapraszamy na specjalne zabiegi przygotowujące ciało i duszę na nadejście wiosny w specjalnych cenach : rabaty 40% i więcej !

ZABIEG CZEKOLADOWY (twarz) :

Relaksująco-regenerujący zabieg czekoladowy działa kojąco na skórę twarzy, szyi i dekoltu, a unoszący się aromat rozpieszcza zmysły. Cera staje się bardziej jędrna i promienna, zostaje pobudzone mikrokrążenie. Unoszący się zapach czekolady wyzwala produkcje endorfin, co wpływa na dobry nastrój i poprawia samopoczucie

Tylko w terminie 2-11.03.2018r. w cenie 49zł zamiast 90zł !

ZABIEG TRUSKAWKOWY(ciało):

Jest to zabieg przebiegający w trzech etapach : peeling całego ciała, maska i relaksacyjny masaż całego ciała.Tajemnica skuteczności tego niezwykłego zabiegu tkwi w połączeniu aromatu i bogactwa jednego z owoców lata. Truskawka zawiera wiele składników pozytywnie wpływających na zdrowie i urodę w postaci witamin, flawonoidów, polifenoli, minerałów i kwasów organicznych. Szczególnie cenne w pielęgnacji skóry są witamina C, kwas elagowy, antocyjany, katechiny i kwercetyn. Skutecznie nawilżają, walczą z wolnymi rodnikami, stymulują syntezę kolagenu w skórze, zwiększają gęstość skóry właściwej, poprawiają jej jędrność i elastyczność.

W terminie 2-11.03.2018r. zabieg w cenie 99zł zamiast 180zł !

UDVARTANA :

Jest to masaż detoksykujący, antycellulitowy, przy którym stosuje się proszki, pasty z ziół zmieszane z olejem ayurvedyjskim lub bez. Zabieg udvartana pobudza krążenie krwi, wygładza nierówności skóry, działa jak peeling.

Tylko w terminie 2-11.03.2018r. w cenie 79zł zamiast 150zł !

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!