Masaże orientalne

Spa w Health & Beauty Konin

Profesjonalne zabiegi relaksacyjne przywrócą Ci równowagę i pozwolą na całkowity relaks, podczas gdy Twoje ciało odpocznie i zregeneruje swoje siły witalne. Wybierz nasze SPA, oferujące liczne zabiegi - masaże relaksacyjne z wykorzystaniem pachnących olejków lub aromatycznej czekolady doskonale rozgrzewają i dodają energii. W ofercie naszego SPA przygotwaliśmy zabiegi indywidualne, a także dla par - to prawdziwa uczta dla zmysłów. Skorzystaj z oferty SPA Health & Beauty Konin i pozwól sobie na chwilkę wytchnienia w przyjemnej atmosferze.

Shiro Abhyanga

Shiro Abhyanga to ajurwedyjski masaż skupiający się na głowie (shiro znaczy głowa, abhyanga namaszczenie). Głowa jest jedną z najważniejszych części ciała. Znajdują się w niej organy zmysłu jak oczy, uszy, nos i język. Masaż głowy regeneruje wszystkie organy zmysłów, wspomaga ich prawidłowe i harmonijne funkcjonowanie. Masaż głowy nie tylko uwalnia nagromadzony stres ale ma również zbawienny wpływ na całe ciało i psychikę. Przynosi poczucie wewnętrznego spokoju. Regularny masaż głowy prowadzi do odnowy emocjonalnej, mentalnej i fizycznej. Masaż skóry głowy ciepłym olejem wzbogaconym o zioła działa cudownie na włosy jednocześnie relaksując umysł i system nerwowy. Masaż olejem nawilża cebulki włosowe, usuwa zmęczenie umysłowe, myślenie staje się jasne i poprawia się koncentracja.

30 min 100 zł

Masaż bambusami

Masaż bambusami wykonywany jest przy użyciu kijków oraz miotełek z bambusa, należy do masaży relaksacyjnych a jednocześnie ma działanie drenujące i antycellulitowe .Jest masażem pobudzającym tkanki głębokie. Ogrzane kije wałkują mięśnie, co prowadzi do ich natychmiastowego rozluźnienia. Jednocześnie dochodzi do pobudzenia krążenia krwi i limfy oraz złagodzenia wszelkich dolegliwości bólowych. Przydaje się w walce z cellulitem i zaburzeniami krążenia, poprawia dotlenienie organizmu ,modeluje sylwetkę. Masaż bambusami jest sposobem na stres ,zmęczenie i złe samopoczucie, odpręża i niweluje napięcia mięśniowe. Ciało odzyskuje uczucie lekkości, a umysł stan błogiego uspokojenia.

25min90 zł
50min175 zł

Pakiet Abhyanga+ Shiro Abhyanga

Jest to połączenie masażu całego ciała i masażu głowy ciepłymi olejami ajurwedyjskimi. Regularne masaże olejami ziołowymi pobudzają układ krążenia, koją system nerwowy, wspierają trawienie, oczyszczają krew i dotleniają komórki ciała. Masaż głowy nie tylko uwalnia nagromadzony stres, ale ma również zbawienny wpływ na całe ciało i psychikę. Przynosi poczucie wewnętrznego spokoju. Masaż skóry głowy ciepłym olejem wzbogaconym o zioła działa cudownie na włosy jednocześnie relaksując umysł i system nerwowy. Masaż olejem nawilża cebulki włosowe, usuwa zmęczenie umysłowe, myślenie staje się jasne i poprawia się koncentracja. Regularne masaże ciała i głowy prowadzą do odnowy emocjonalnej, mentalnej i fizycznej.

80min 270 zł

Masaż tajski stóp

Jest to masaż leczniczy stóp oraz podudzi wywodzący się z tradycji chińskiej. Wykonywany jest dłońmi oraz specjalną pałeczką z drewna różanego dzięki której terapeuta dociera głębiej do stref energetycznych. Masaż tajski stóp likwiduje obrzęki limfatyczne, wspomaga odtruwanie organizmu z toksyn, poprawia sen, usuwa uczucie „zmęczonych nóg”, pomaga odreagować codzienne stresy. Zabieg obejmuje 4 etapy:

  1. peeling+obmywanie stóp
  2. techniki na sucho
  3. techniki na mokro (z użyciem olejku)
  4. techniki pałeczką
30min90 zł

Udvartana

Jest to masaż detoksykujący, przy którym stosuje się proszki, pasty z ziół zmieszane z olejem ajurwedyjskim lub bez. Zabieg udvartana pobudza krążenie krwi, wygładza nierówności skóry, działa jak peeling. Ma działanie wyszczuplające i antycellulitowe dzięki temu, że poprawia metabolizm w mięśniach i tkance tłuszczowej.

50min 195 zł

Abhyanga

Abhyanga to jeden z najważniejszych zabiegów stosowanych w Ajurwedzie. Jest to masaż całego ciała wykonywany przy użyciu oleju ajurwedyjskiego. Jego celem jest przywrócenie równowagi energetycznej ciała. Rytmiczne i głęboko relaksujące ruchy usprawniają pracę układu krążenia. Stymulacja punktów witalnych na ciele („marma”) podczas masażu pobudza organy wewnętrzne. Regularne masaże wspomagają trawienie, oczyszczają krew i dotleniają komórki ciała, tym samym poprawia samopoczucie fizyczne i psychiczne.

50min 195 zł

Umów się na wizytę