Wieczór Panieński

Spa w Health & Beauty Konin

Profesjonalne zabiegi relaksacyjne przywrócą Ci równowagę i pozwolą na całkowity relaks, podczas gdy Twoje ciało odpocznie i zregeneruje swoje siły witalne. Wybierz nasze SPA, oferujące liczne zabiegi - masaże relaksacyjne z wykorzystaniem pachnących olejków lub aromatycznej czekolady doskonale rozgrzewają i dodają energii. W ofercie naszego SPA przygotwaliśmy zabiegi indywidualne, a także dla par - to prawdziwa uczta dla zmysłów. Skorzystaj z oferty SPA Health & Beauty Konin i pozwól sobie na chwilkę wytchnienia w przyjemnej atmosferze.

„Wieczór Panieński”

Wieczór panieński to wyjątkowy czas dla Przyszłej Panny Młodej. Stanowi idealną okazję do spotkania z przyjaciółkami oraz chwilową ucieczkę od stresujących przygotowań do ślubu i wesela.

Zapraszamy przyszłą pannę młodą oraz jej druhenki na uroczy wieczór panieński w atmosferze piękna, relaksu i odprężenia. Po takim wieczorze nie będzie zmęczenia, podkrążonych oczu, wręcz przeciwnie – wspaniałe samopoczucie, piękny wygląd i zadowolenie na twarzy w tak ważnym dniu jak ślub najlepszej przyjaciółki.

Wszystkie zabiegi ustalamy indywidualnie. Serdecznie zapraszamy!

Umów się na wizytę